Pozvánka na obřízku knihy Gimpla Bejmiše

Jestliže k vám tato novina dosud nedorazila, s radostí vám za celou redakci Jew’s News a realizační tým oznamujeme, že knížka Gimpl Bejmiš konečně dorazila z tiskárny.

Musíme říct, že se rozhodně povedla a máme z ní ohromnou radost, avšak tím to nekončí – tímto vás zveme na obřízku knihy Gimpl Bejmiš, dohazovač.

Jak jsme slibovali již na Startovači, při dosažení vybraných 50.000 Kč uspořádáme k oslavě vydání knihy i vernisáž. Naše slovo jsme dodrželi a připravili pro vás večerní program s občerstvením v Café Jedna ve Veletržním Paláci. Vernisáž tam proběhne 9. října v úterý, od 19 hodin.

V rámci programu krátce představíme Gimpla, náš projekt, dále máme připraveno pár překvapení a nakonec na vás čeká košer občerstvení z Jedničky. Ke konci programu budeme rozdávat ceny ze startovače, prodávat knížky a podepisovat je.

Zveme především všechny, kteří nám přispěli na Startovači, aby s námi mohli tuto příležitost oslavit a případně si i vyzvednout své náležité odměny. Přesto je zvána i širší společnost, která o projektu ví, či by si chtěla knihu pořídit nebo se o ní trochu víc dozvědět. Proto nezapomeňte dát vědět svým blízkým a známým a vytáhněte je 9. října do Café Jedna!

Anglická verze knihy nebude, film se začíná projednávat

S politováním vám musíme oznámit, že nebude moci publikovat anglickou verzi knihy. Stojí nám v cestě autorská práva majitelky originálních komiksů. S filmem ale zatím vše vypadá slibně, máme hotový rámcový scénář a nyní hledáme animátory. Pokud víte o někom, kdo by se k našemu filmu rád přidal (nehledáme profesionály), neváhejte nás kontaktovat na jakub.kuth@gmail.com. O filmu najdete všechny informace na jakžtakž fungujícím webu www.lauderky.cz/gimpl/film/. Hledáme producenty, animátory, scénaristy, režiséra – prostě kohokoliv. Nezdráhejte se nás kontaktovat.