Předplatné

Výhody předplatného

Upozornění

V rámci plnohodnotného předplatného vám budeme zasílat dvojstránku měsíčníku Maskil, kam redaktoři Jew's News už rok přispívají, v jeho elektronické podobě. Po domluvě je možné i zaslání tištěného vydání.

Speciální funkce

V rámci plnohodnotného předplatného získáte výhody registrovaného čtenáře. Přes tento účet si můžete vytvořit vlastní blog, bez omezení komentovat příspěvky. Přes počítačovou platformu získáte také přístup k předplatitelským výhodám jako jsou namluvené podcasty či e-mailové upozornění na nově publikované články.

Android & iOS

Přes vaše mobilní zařízení si můžete prohlížet web Jew's News ve stejném komfortu jako na počítači. Poté, co se přihlásíte ke svému účtu, zmizí i reklamy. Přes facebookovou aplikaci si můžete většinu článků přečíst ve zrychleném režimu tzv. Instant Articles.

Zkušební období

Nejste s předplatným spokojeni? Nevadí. První měsíc předplatného je vždy zdarma. Předplatné můžete i po uplynutí tohoto zkušebního měsíce kdykoliv zrušit. Účtovat se vám bude jen dosavadní využívání nikoliv celé roční období.

Zvýhodněná cena pro studenty a učitele

Pro učitele a studenty Lauderových škol, Keplera a Anglického gymnázia v Praze je roční předplatné sníženo o circa 69 %. Z  229 kč / rok na 99 kč / rok.

Překvapení

Při objednání předplatného vám doručíme poštou malý dárek.

Vedení redakce

Albertina Čížková

Šéfredaktorka

Hugo Marx

Zástupce šéfredaktorky

Proč JN?

Nápaditost redaktorů

Nepíšeme zprávy o událostech. Píšeme komentáře. Píšeme s vášní. Jsme jediné noviny z židovského prostředí, které spravují studenti. Váš příspěvek nám pomůže v tom, abychom zůstali i nadále nezávislí.

JNTV

Na naší podstránce JNTV si můžete přečíst, poslechnout či prohlédnout mnoho rozhovorů. Najdete tam rozpravy s umělci, doktory, psychology i s politiky - např. s první skotskou ministryní Nicole Sturgeon.