Bohemian Rhapsody

Film Bohemian Rhapsody je příběhem Freddieho Mercuryho a kapely Queen. Vypráví o tom, jak se tato kapela proslavila a jaké byly problémy, se kterými se potýkala. Film je velice zajímavý a je doprovázen skvělými písněmi kapely Queen.

Film začíná tím, že Mercury jde do baru, kde hraje kapela. Jenže po posledním vystoupení z čtyřčlenné kapely odejde zpěvák. Fredie se rozhodne do kapely vstoupit.

Po několika koncertech Freddie přesvědčí kapelu k tomu, aby nahráli album a změnili si jméno. Po nahrátí alba si ho všimne manažer, který se rozhodne, že jim pomůže stát se známými.

Poté, co se album rozšíří do světa, se kapela vydá na turné po Americe. Nato se uchýlí na venkov, kde začínají pracovat na dalším albu.

Na radu manažera začne Freddie zpívat sám, kvůli čemuž se kapela rozpadne. Brzy se ale uskuteční velký koncert Live Aid, na kterém hraje téměř každý známý hudebník té doby. Složí se skupina Queen včas a budou hrát na Live Aid, nebo zůstanou rozpadlou skupinou? To se již dozvíte z filmu Bohemian Rhapsody.