PD: Bůh jménem BABIŠ

O našem dobrodinci jste slyšeli mnoho špatného, dnes se ale podíváme na to, jak to bylo ve skutečnosti.

Andrej Babiš je český politik a podnikatel slovenského původu. Od října 2013 je poslancem Parlamentu České republiky. Mezi roky 2014–2017 působil jako první místopředseda vlády České republiky a ministr financí v kabinetu Bohuslava Sobotky.

Kolem našeho ochránce se točí mnoho smyšlených kauz od převzetí Agrofertu až po kauzu Čapí hnízdo. Všechny tito kauzy jsou ale výmyslem jeho odpůrců, co mu závidí jeho následovníky.

Mnoho lidí tvrdí že Andrej Babiš byl za dob Československa agentem StB to ale není pravda a sám pan Babiš prohlásil, a to cituji,: „Já tenkrát ani nevěděl, že nějaká StB vůbec existuje,“

Nejvyšší soud v Bratislavě v podstatě tahle slova potvrdil. Andrej Babiš údajně nevěděl nic o tom, že jej agenti StB v roce 1982 zapsali do své evidence jako agenta Bureše.

Babiš srdnatě prohlašuje: „Je to jedna z vykonstruovaných kauz, kterou na něj nepřátelé připravili“ a přestože různé deníky prohlašují, že to není pravda, mi si stojíme za svým.

A kauza o nezdaněných dluhopisech je absolutní hloupost vytvořená jeho odpůrcem Miroslav Kalousek. Babiš se k tomu vyjádřil takto: „Korunové dluhopisy tady vymyslel pan kolega Kalousek. Mohl by vysvětlit, proč se stokorunový daní jinak než stojednokorunový? Můžete se ho zeptat. Když zjistil, že to podělal, tak to chtěl napravit, a jeho kámoš Sobotka…tak spolu hlasovali proti zdanění,“ na to Kalousek odpověděl další jeho složitě vykonstruovanou lží jejíž obsahem bylo, že nynější ministr  financí (Andrej Babiš) je podvodník a porušuje zákon.

A přes všechnu kritiku stále věříme, že Andrej Babiš nás zachrání od pádu do propasti kam naše republika několik let směřuje.