JAK TO ZAČÍNALO: Flash

Flash je americký akční seriál od DC Comics ,celá série dílu je pouze odvětví od znamého příběhu Arrowa ,ale postupně- především kvůli zajímovsti děje, Arrowa zastínil ,a nyní se pokladá za jeden z nejznámějších superhrdinských seriálů na světě.

1.série Flashe již vyšla a nyní se postupně každou středu vydává další díl ze série druhé.

DĚJ

Když bylo Barrymu šest let ,jeho matka byla zavražděna a jeho otec byl zavřen do vězení ,údajně kvůli jejímu zavraždění ,když ale poté Barry vypovídal na policii řekl že jeho matku zabil jakýsi žlutý paprsek ,nikdo dítěti nevěřil a tak se malého Barryho ujmul adoptivní otec Joe West společně s jeho dcerou Iris.

Když bylo Barrymu Ellenovi osmnáct je plně rozhodnut o pomstě jeho matky a jednou večer exploduje v Barryho blízkosti Vědecko technická moderní výzkumná laboratoř (S.t.a.r Labs),kde se zrovna zkoušel nový urychlovač částic a Barry ,ovlivněn bleskem po výbuchu je na devět měsíců v mikrospánku. Od té doby má zvýšený metabolismus (je zrychlený) a průměrně běží zhruba 1500km/h ,(nejvyšší dosažená rychlost je 4000km/h) ,ale kromě toho se také například umí provibrovat skrz zeď nebo má zvýšenou regeneraci.

dsy63ep1Společně s přáteli Ciscem Rimonem a Cathleen Snowou a zakladatelem společnosti S.t.a.r. Labs Harrisonem Wellsem,nachází dálší „metačlověky“ ,kteří byly tu noc výbuchu ovlivněni .Bojuje proti padouchům jako například muži ,který se dokáže proměnit v jedovatý plyn ,nebo člověku s ocelovou kůží.

Pomalu zjištuje kdo je vrahem jeho matky a že ho celou dobu moc dobře zná.

V druhé sérii poté bojuje proti Zoomovi ,který se ukáže jako extrémně nebezpečný ,zlomí Flashovi páteř zajme několik jeho přátel.

Jeden komentář u “JAK TO ZAČÍNALO: Flash”

Komentáře jsou uzavřeny.